برچسب های خود را سفارشی کنید تا نام تجاری و پیام خود را به نمایش بگذارید و یا اهداف خود را تبلیغ کنید. طراحان بصری برای جلب توجه مشتریان بالقوه از چاپ لیبل و برچسب استفاده می کنند. از آنها در بسته بندی محصول، برای انتقال اطلاعات مربوط به محصول خود و یا برای تبلیغات بهره می برند. برچسب با روکش سلفون، یا بدون روکش، از انواع مختلفی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین برچسب اموال برای محافظت و امنیت بیشتر از دارایی ها در محیط های جمعی به کار برده می شود. (برچسب اموال فسفری با ضخامت بیشتر و غیرقابل جدا شدن سطح چسبیده شده).

برچسب ژله ای (کریستالی) لیبل‌های بسیار زیبایی هستند که روی کالاهای مختلف چسبانده می شود . شما میتوانید لوگو یا آرم شرکت یا برند خود را تبدیل به برچسب بسیار زیبای ژله ای نمایید. این برچسب ها به صورت تمام رنگی چاپ می شود و یک لایه ی ژله ای به ضخامت حدودا ۳ میلی متر روی آن کشیده میشود که طرح چاپی ما را بسیار زیبا می نماید.

نوع دیگری از برچسبها، برچسب شیشه ای است که بیشترین مصرف را در بخش خودرو دارد و اصولاً روی شیشه خودرو استفاده می‌شود. البته در شرکتهای ساخت شیشه و یا کارت ضمانت محصولات الکترونیکی هم استفاده دارد. لیبل شیشه ای بی‌رنگ بوده و از هر دو طرف، نوشته‌های روی آن مشخص می‌باشد.

برچسب هولوگرام، در دو رنگ طلایی و نقره ای، برای اطمینان دادن به مشتریان خود روی کالاهای تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

ما در ایده نگار، خدمات چاپ انواع مختلف برچسب را در سایزهای متفاوت و در تعداد و تیراژ محدود و گسترده، ارائه می نماییم. با ما تماس بگیرد و اطلاعات و سفارش خود را ارسال نمائید. در کمترین زمان ممکن، سفارش چاپ لیبل و برچسب شما را تحویل می دهیم.